تامین لینک ارتباطی

یکی از دغدغه مدیران وب سایت، انتقال فایل های حجیم، بکآپ ها و کندی سرعت دسترسی به مدیریت سرور یا قطع شدن دسترسی به سرور در زمان قطعی اینترنت میباشد. دیتاسنتر فن آوا با تکیه بر توان هلدینگ گروه فن آوا و با زیرساخت شبکه سراسر کشور خود، این امکان را فراهم کرده که وب مسترها بتوانند با اتصال به شبکه داخلی فن آوا، به سرورهای خود را به صورت لوکال دسترسی داشته باشند.

سرویس جدید تامین لینک ارتباطی ویژه وب مسترها و گیمرهای حرفه ای میباشد. در این حالت بسته به نوع سرویس مشترک، زیرساخت ارتباط پرسرعت جهت مدیریت سرور در اختیار مشتری قرار گرفته میشود.

این سرویس از طریق دو بستر زیر قابل ارائه میباشد:

  • بستر ADSL: در این حالت یک اکانت رایگان ADSL در اختیار مشترک قرار داده میشود که این کانکشن امکان برقرای ارتباط با سرعت 24mbps را برای دسترسی به سرور کاربر در داخل دیتاسنتر فراهم میکند و ارتباط با سرور از سراسر کشور از طریق Local قابل دسترس میباشد. همچنین علاوه بر پهنای باند Local امکان در صورت درخواست کاربر، امکان ارائه پهنای باند اینترنتی جهت مصارف عمومی نیز وجود دارد.
  • بستر Wireless: در حال حاضر این سرویس در شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان قابل ارائه میباشد. کاربر با نصب یک آنتن و رادیو در محل دفتر یا خانه خود به شبکه داخلی فن آوا و دیتاسنتر وصل شده و میتواند با سرعت بالا با سرورهای خود دسترسی داشته باشد. این سرویس بیشتر برای شرکت های بزرگ، وزارت خانه ها، خبرگزاری ها و سایت هایی که حجم آپلود و دانلود بالایی دارند مناسب میباشد. در این سرویس نیز امکان ارائه پهنای باند اینترنتی(مصرف عمومی) به درخواست کاربر وجود دارد. حجم پهنای باند در این سرویس بین 24mbps تا 240mbps بسته به نوع تجهیزات متغیر میباشد.