قوانین و مقرارات

در این بخش شرایط استفاده از سرویس های دیتاسنتر داده سامانه فن آوا ذکر شده است.

شرکت داده سامانه فن آوا برای خود این حق را محفوظ می دارد در صورتیکه هر یک از مشتریان  هر یک از قوانین زیر را نقظ کنند به صورت یکجانبه اقدام به قطع سرویس نماید و مشترک حق هیچونه اعتراضی نخواهد داشت.

TOS: Term Of Services

تعاریف

در این توافق نامه که برای کلیه مشتریان شرکت داده سامانه فن آوا مورد استفاده قرار میگیرد از تعاریف و اختصارات زیر استفاده شده است:

 1. شرکت: منظور شرکت داده سامانه فن آوا(سهامی خاص) وابسته به گروه فن آوا(سهامی عام) میباشد که بعنوان ارائه کننده سرویس یا فروشنده محصول میباشد.
 2. مشترک: منظور مشتری است که از شرکت خدمات را دریافت نموده است یا محصولی را خریداری نموده است.
 3. سرویس: به صورت کلی به هریک از خدمات و محصولات شرکت به مشتری ارائه میشود، اطلاق میشود.

 

دامنه اعمال

این توافقنامه برای کلیه سرویس ها ،خدمات و محصولات شرکت صادق و لازم الاجرا میباشد. کلیه شرایط این توافقنامه برسرویس های ارائه شده ی شرکت حاکم میباشد مگر در مواردی که خلاف آن در قرارداد رسمی و مکتوب بین شرکت و مشترک ذکره شده باشد. این تفاهم نامه برای کلیه مشترکینی که از هر طریق(ثبت نام در سایت، مراجعه حضوری، درخواست از طریق ایمیل، درخواست از طریق تلفن یا...) اقدام به تهیه سرویس نموده باشند لازم الاجرا میباشد.

 

شرایط استفاده از خدمات

 1. رفع مسئولیت: کلیه مسئولیت های حقوقی مرتبط با محتوای قرارداده شده ، نحوه استفاده و نوع فعالیت هایی که توسط مشترک انجام می شود ، کاملا بر عهده مشترک است و شرکت هیچگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت .

 2. شرکت حق دارد بنا به صلاحدید خود ، به صورت اتفاقی محتوای سایت را مشاهده نماید . در صورتیکه محتوای سایت مشترک بنا بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی، تشخیص مراجع ذیصلاح و همچنین کارشناسان سرویس دهنده ، مخرب و غیر اخلاقی یا مخل امنیت ملی باشد حذف نموده و مشترک در این خصوص هیچگونه ادعایی نخواهد داشت

 3. انطباق با قوانین کشور : در شرایطی که شرکت مطلع شود یا با دلایل قانع کننده و با استدلال به این نتیجه برسد که وب سایت مشترک برای مقاصد غیر قانونی استفاده می شود، این حق را خواهد داشت که بلافاصله و بدون اطلاع قبلی، کلیه سرویس های موضوع ماده 1 این قرارداد را متوقف نموده و هر گونه اقدام قانونی لازم را انجام دهد . 

 4.  آگاهی : هر گونه آگاهی اعم از درخواست، اخطار و غیره  تنها  به صورت مکتوب قابل قبول بوده و در صورتی رسمی و قابل پیگیری خواهد بود که به صورت رسمی به طرف قرارداد تحویل داده شود .

 5. پشتیبان گیری(Backup): مسئولیت پشتیبان گیری از اطلاعات سرور، سایت ها و به صورت کلی محتوای سرورها اعم از اسکریپت، دیتابیسو سیستم عامل و برنامه های جانبی به عهده مشتری میباشد و تحت هرشرایطی اطلاعات حذف گردد، هیچگونه مسئولیتی بعهده شرکت نخواهد بود.

 6. فورس ماژور : در صورت بروز عوامل بازدارنده که خارج از کنترل طرفین قرار گرفته باشد که با بوجود آمدن شرایط خاص و یا وضع قوانین و مقرراتی که انجام تعهدات طرفین را نا ممکن نماید ، تعهدات طرفین در ارتباط با عامل بازدارنده یا رفع علما به حالت تعلیق در خواهد آمد در این حالت طرفین سعی خود را جهت دستیابی به راه حل مناسب معمول می دارند.

 7. امکان میزبانی سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.

 8. مشترک اجازه میزبانی سایت های غیر اخلاقی، پورنوگرافی، محتوای خلاف عفت عمومی را ندارد.
 9. مشترک اجازه ارسال Spam یا ایمیل به صورت Bulk را ندارد.
 10. متشرک باید سازوکاری را برای سرویس خود در نظر بگیرد تا از حملات احتمالی به وب سایتش جلوگیری شود. در صورتیکه حملات به سرور مشتر باعث اختلال در شبکه دیتاسنتر گردد، سرویس مشترک قطع میشود. لازم به ذکر است جهت بالا بردن امنیت وب سایتهای میزبانی شده در این شرکت سازوکارهای سخت افزاری و نرم افزاری متعدد پیش بینی شده است.
 11. در مواردیکه مشترک اقدام به نقض موارد فوق نماید شرکت میتواند به صورت یکطرفه و بدون اطلاع مشتری سرویس مربوطه را قطع نماید. در این حالت مشترک هیچگونه حق اعتراضی نخواهد داشت و هیچگونه هزینه ای بابت قطع سرویس عودت داده نمیشود.
 12. ورود و خروج تجهیزات یا مواردی که نیاز به حضور مشترک در دیتاسنتر میباشد، تنها با هماهنگی قبلی(حداقل 24 ساعت) و بعد از صدور مجوز مربوطه امکان پذیر میباشد. این مورد فقط در ساعات اداری امکان پذیر میباشد. ساعات کاری دیتاسنتر در این صفحه اعلام شده است.(اینجا کلیک کنید))
 13. در صورتیکه مشتری هزینه تمدید سرویس خود را پرداخت ننماید شرکت هیچگونه مسئولتی در قبال حفظ و نگهداری از اطلاعات مشترک را ندارد.
 14. به جز در مواردی که صراحتاً سرویس پشتیبانگیری در آن ذکر شده باشد، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات مشترک را ندارد.
 15. SLA پهنای باند طبق SLA مخابرات ایران میباشد.